Ангельський масаж

Тривалість еротичного ангельського масажу у Львові - 1 година ;
Вартість еротичного ангельського масажу у Львові - 800 грн.

В основу ангельського масажу покладено мистецтво тайського. Головною відмінністю такого масажу є його інтимність, що і є відмінною рисою від інших технік. Головною особливістю ангельського масажу є те, що дівчина його проводить, вдаючись до використання не тільки рук але й губ.
Краса і майстерність наших масажисток, досконально знаючих людське тіло, забезпечить Вам незабутню насолоду від масажу. Ще однією особливістю ангельського масажу є застосування пухнастого і ніжного пір'я, а також чарівна масажистка м'якими кінчиками пальців доставить максимум задоволення. У кульмінаційну частину ангельського масажу включений боді-масаж, а саме масаж з використанням еротичних частин тіла, таких як груди, животик або сідниці. Дівчина забезпечить повне розслаблення, вдаючись до рухів, що дозволяють отримати максимум задоволення.
Вплив ніжних губ і теплих дотиків досвідченої масажистки на чутливі ділянки тіла, безсумнівно, залишить слід у Вашій підсвідомості і дозволить випробувати всю витонченість масажу. Умілі дотики допоможуть заново вивчити найчутливіші зони Вашого тіла і беззастережно здатися в полон блаженства і насолоди.
Ангельський масаж можна порівняти з легким вітерцем, який ніжно торкається Вашого тіла. Саме легкість і витонченість дотиків є основою такого масажу, які вже зовсім скоро доберуться до найнесподіваніших місць і викличуть реакцію, порівнянну з легким електричним розрядом.
 

"Paradise" - салон еротичного
масажу у Львові

Ми працюємо для вас
цілодобово та без вихідних

тел. (063) 019-40-90
         (098) 118-54-74

Розробка і просування ваших сайтів - Para-Diz.com.ua