paradise-mass.lviv.ua

Еротичний масаж у Львові

м. Львів, вул. Леонтовича, 9

+38 (098) 118 5474

+38 (063) 019 4090

м. Львів, вул. Саксаганського, 5

+38 (068) 728 3424

+38 (050) 223 5939

no sex
18+
24/7

Салон масажу для чоловіків "Paradise"

Салон еротичного масажу у Львові «Paradise» має свої правила відвідування:

  1. Особам, вік яких не досяг 18 років, суворо заборонений вхід в масажний салон «Paradise».
  2. Особам, що знаходяться в стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних речовин, ми маємо повне право відмовити в наданні послуг, так як належна релаксація не може бути гарантована.
  3. В обов'язки співробітників і майстрів еротичного масажу у Львові салону «Paradise» не входить надання інтимних послуг.
  4. Процедура релаксації може бути припинена майстром з наступних причин:
  • Клієнт наполягає на надання інтимних послуг співробітникам, що працюють в масажному салоні «Paradise»;
  • Клієнт використовує проникаючі ласки в зоні бікіні масажистки;
  • Грубе ставлення до майстра салону «Paradise», а також застосування фізичного схиляння до інтиму;
  • При наявності різних шкірних захворювань або інших хвороб, які мають певні протипоказання для отримання релаксації. Прикладом може виступити наявність високої температури або гострих захворювань;
  • У нашому салоні «Paradise» у Львові ми даємо всі гарантії відсутності аудіозапису і відеозйомки. Саме тому категорично заборонено приносити з собою на сеанс будь-яку звуко- і відеозаписуючу техніку. Клієнт не допускатиметься до сеансу при наявності презервативів, наркотичних речовин або секс-приладдя.

При порушенні одного з цих пунктів гроші за послуги поверненню не підлягають.

Про масажний салон «Paradise» у Львові.

Наш салон еротичного масажу «Paradise» у Львові працює 24 години на добу без вихідних.

Салон еротичного масажу «Paradise» у Львові є казковим місцем, де прийнято здійснювати Ваші мрії та фантазії. Це окремий світ, в якому немає місця метушні і стресам. Завжди комфортна і розслаблююча атмосфера дозволить максимально розслабитися і випробувати всю красу тих прекрасних відчуттів, які вже зовсім скоро Вас будуть переповнювати, завдяки нашим чарівницям - масажисткам. Еротика, блаженство, і розслаблення все це Ви знайдете в нашому салоні «Paradise».

Нами використовується унікальна техніка збудження, яка полягає в еротичному масажі, направленому на доставлення Вам максимально яскравих і барвистих переживань, незвичайно сильного збудження і найсильнішого оргазму такого рівня, якого неможливо досягти при звичайному сексі.

Наші нові відвідувачі з часом стають не тільки постійними клієнтами, а й нашими хорошими друзями. У книзі відгуків салону «Paradise» міститься безліч захоплених відгуків, побажань та подяк від гостей з різних міст. У масажному салоні «Paradise» у Львові Ви знайдете справжню радість і захват, позбудетеся від повсякденних турбот, відновите сили і відшукаєте таке необхідне почуття блаженства і гармонії.