paradise-mass.lviv.ua

Еротичний масаж у Львові

м. Львів, вул. Леонтовича, 9

+38 (098) 118 5474

+38 (063) 019 4090

м. Львів, вул. Саксаганського, 5

+38 (068) 728 3424

+38 (050) 223 5939

no sex
18+
24/7

Антистресовий масаж

Стоимость: 
700 грн
Длительность: 
1 година

У щоденному життєвому ритмі великих мегаполісів ми щодня спустошуємо свої енергетичні та фізичні запаси. Постійні стреси, прийняття відповідальних рішень і напруга часом вибивають нас з цього ритму. Саме тому на сьогоднішній день не рідкість перевтоми, стреси, різкі перепади настрою і дратівливість. Все це і є негативними симптомами, властивими психічному перенапруженню. Якщо не отримувати належного розслаблення і не давати організму хоч іноді отримувати дозу спокою, гармонії і комфорту, то в кінцевому підсумку все це може привести до хронічної втоми, а також фізичного виснаження.

Щоб дозволити Вам забути про метушню і оточуючі проблеми в нашому салоні еротичного масажу у Львові створено всі умови для отримання належної порції позитивних емоцій, і відмінного настрою. Основним завданням антистресового масажу є підготувати Вас до основного еротичного масажу шляхом застосування оздоровчих і розслаблюючих прелюдій.
Потрібно відзначити, що антистресовий масаж голови дозволить поліпшити пам'ять, «прояснити» розум, загострити сприйняття і відкрити Вашу свідомість, що дозволить обмінюватися енергією. Ви зможете насолодитися затишною і приємною атмосферою в нашому масажному салоні, яка обволікає і занурює Вас в щось незабутнє і прекрасне. Антистресовий масаж полягає у ніжному погладжуванні голови, доставляючи максимум задоволення. Повітряні дотики ласкавої Богині занурять Вас у світ спокою й умиротворення.
Всього один сеанс антистресового масажу в нашому салоні дозволить Вам оцінити всі приємні відчуття і емоції, що наповнюють Вас в миті дотиків. В салон еротичного масажу «Paradise» у Львові Ви, нарешті, позбавите себе від щоденних стресів і придбаєте бадьорість і спокій.
Слід також зазначити, що будь-яка з масажних технік може проводиться однією чи двома дівчатами масажистками на Ваш вибір.