paradise-mass.lviv.ua

Еротичний масаж у Львові

м. Львів, вул. Леонтовича, 9

+38 (098) 118 5474

+38 (063) 019 4090

м. Львів, вул. Саксаганського, 5

+38 (068) 728 3424

+38 (050) 223 5939

no sex
18+
24/7

Масаж для подружніх пар

Стоимость: 
1300 грн
Длительность: 
1 година 15 хвилин

Будь-які відносини завжди супроводжуються пристрастю. Але, як і все нас оточуюче, пристрасть має властивість вщухати. Ми ж допоможемо Вам відновити ті яскраві емоції і переживання, які зведуть Вас з розуму!

Якщо ви хочете зміцнити й урізноманітнити Ваші сімейні відносини, привнести в них більше пристрасті і вогню, тоді наш салон еротичного масажу у Львові допоможе Вам у цьому. Одна тільки думка про те, які емоції і насолоду Ви відчуєте, здатна повернути всі ті гострі відчуття, які залишилися в минулому. Як відомо, уважність партнерів один до одного з часом згасає. Еротичний масаж спрямований на загострення Вашої уважності, при цьому Ви знову дізнаєтеся, на які саме ласки відгукується Ваша друга половина і які особливо приємні. Ознайомитеся з різними видами дотиків, від ніжних лагідних погладжувань до грайливих покусувань, що викликають бажання. Еротичний масаж допоможе знайти нове бажання, чуттєвість, а також помітно урізноманітнити сексуальне життя, що знову розпалить полум'я у Ваших відносинах. Ви навчитеся всім тим дотикам і рухам, які здатні звести Вашого партнера з розуму. В абсолютно інтимній обстановці Ви зможете забути про навколишню метушню і розслабитися на м'яких подушках, одночасно отримуючи максимум чуттєвих насолод і задоволення.
Мелодійна музика, чуттєві і вмілі рухи масажисток здатні відкрити Вам двері в новий світ пристрасті, прихованої в глибині свідомості. Завдяки аромату пахощів в повітрі, світлу свічі пробуджується величезне бажання. Зусиллями наших дівчат, Ви знайдете відмінне розслаблення, відчувши умілі руки у себе на спині, ногах, животі і грудях. Саме в цей момент Ви забудете про повсякденні проблеми і поринете у казковий світ задоволення. Перед початком сеансу Ви можете випити келих шампанського, що посприяє повному розслабленню під час масажу. Завдяки новій спільній пригоді Ви по-новому поглянете на своє спільне життя та інтимні відносини в цілому. Слід зазначити, що головною особливістю масажу для подружніх пар є можливість отримання додаткових насолод зі своєю коханою людиною.